Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte

Ahoj můj syn má leguána 180 cm.Chci zrušit terarium v70 š70 d150cm .Je dost malé !! Je naučen po bytě volně ,chci mu udělat volne teritorium ve víklenku v200cm š170cm h80cm. Bes skel .V bytě teplota 22 až 25 stupnů .Je to vůbec možné to udělat? Kdo stím máta dlouholeté skušenosti prosím poradte.!regza@seznam.cz

Nemyslím,že je to nejlepší nápad.Když už,tak bych mu udělal terko a nechával bych ho třeba proběhnout.V bytě nikdy nedosáhneš té správné vlhkosti.A vzhledem k tomu,že třeba už jen pro trávení potřebuje 30 stupňů,je bytová teplota málo.Na vyhřívacím místě až ke 40 st. a tak je dle mého lepší udělat terko uzavřené,kde vhodných podmínek dosáhneš snáze.Někdo ho nechává třeba část dne u okna,aby mohl sledovat šrumec venku,ale v tom případě bych mu tam udělal nějakou poličku a nad to bych umístil žárovku pro výhřev.;-)