Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHAMELEON

Prosím poraďte,mám 3 dny chameleona a dnes jsem si všimla, že má skoro po celém těle popraskané a odlupující se kůži, což předtím neměl. Neni nemocný nebo nechybí mu něco? děkuju ewc@seznam.cz

Jestli mu něco chybí,tak to bude narosit pořádně terário,aby se dobře SVLÉKL.Plus doporučím nastudovat literatůru o vašem chovanci.To,že se plazi svlékaji je jedna ze základních věcí.Jinak můžete být klidná,když se dobře svlékne nic mu nehrozí.;-)

díky moc,měla jsem strach..protože na mě na Vánoce udělali podraz a dostala jsem chameleona..a nic o chovu nevim..:( Tak jsem měla strach,abych mu nějak neublížila.. Před chvílí jsem si všimla že se odírá o větve a škrábe ze sebe kůži..Takže se normálně svléká? Protože mi to odírání příjde docela drastický :-( krou¨tí se otevírá tlamičku a dře o větvě..