Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrcci v byte

Dobry den, chci se zeptat driv sem na to nebral potaz nekde me zdrhl cvrcek a cvrkal jenze zda se me ze bud me zdrhaj nekde z terarka coz se mi nezda protoze sem ho prekontrolovaval nekolikrat ale cvrkani pribyva a dneska sem chytl dalsi dva cvrcky. Existuje neco co by je lakalo a hubilo? Pripadne pridejte nejake vase zkusenosti nebo zazitky s timto problemem, dekuji. Krome vypusteni chameleona na tyden po byte :-D

Tak to ja si doma pestuju pavouky:) vysadil sem je na strategicky mista, kde se mi shhromazdujou utekly cvrcci a funguje to paradne... i maly pavoucci jsou schopny chytit dospelyho cvrcka:) ne ze bych mel teda plnej pokoj pavouku,ale mam zamerne dva pod posteli,jednoho ve skrini a jednoho pod topenim a je to zatim nejlepsi zpusob odchytavani uteklyho hmyzu kterej sme zkousel...
Ruzny ty lepivy pasticky fungujou jen cvhili nez se na ne nachyta prach a kolikrat se z toho velkej cvrcek ií dostane sama treba tam jen necha nohu.... ty chemicky hubidla + kyprici prasek jsem taky zkousel a nic moc...