Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veterina v Ostrave

Dobry vecer teraristi,potreboval bych vedet kde v Ostrave nechavate lecit svoje exoty?Shanim kontakt a nazory na veterinare co leci plazy,potrebuji vysetrit trus u importu varana stepniho a kdyby to slo nachal bych si vysetrit a osondovat regiusky.diky za odpovedi.

MVDr. Jiří Maňhal veterina.havirov@seznam.cz
Jsme sice z druhé strany republiky, ale služeb tohoto veterináře využívá známý a je s ním spokojen. Sice to není přímo Ostrava, ale od Ostravy to až tak daleko není. ;-)

Nazdar, p.Raška je dobrý veterinář, mimochodem mi operoval psa(na psy má být snad nejlepší v kraji nebo i širším okolí). Na plazy sice moc odborník není, ale základní vyšetření zvládá. Z vlastní zkušenosti ale můžu říct, že i tak dobrý vet se může dost mýlit(co se týče hadů). Připrav se na veliké fronty(díky jeho pověsti a poloze ordinace), na profesionální a zodpovědný přístup a na to, že není levný.

PS: Běž na kliniku, když bude mít službu on, zbytek personálu plazy nedělá;-)

Zbytek personálu plazy nedělá?

Proč si to myslíš? Zrovna nedávno jsem tam byla s krajtou královskou a pan Raška se věnoval ostatním zvířatům a u nás byly dvě paní dokrorky. Při druhé návštěve jsme už byli u pana doktora, není to zrovna jedna z nejlevnějších ordinací, ale je tam absolutně profesionální a velmi příjemný přístup jak pana Rašky, tak ostatního personálu.

No, když jsem se objednával s psohlavci, tak mě automaticky odkazovali na p.Rašku, že mě objednají k němu, z toho jsem soudil, že paní doktorka je nedělá. Další věc je, že pan Raška je bývalý chovatel plazů a taky operace leguánů apod.(něco je myslím nafoceno i v čekárně) dělal taky on. Takže tak;-) Nechci se samozřejmě paní doktorky dotknout, ale tohle je moje zkušenost.