Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvětlení a teplo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak ještěrům topíte. Já používala žárovky, ale ne přímo ty tera ale na danou teplotu vytopily bez problémů, ale ted se mi začalo stávat že žárovka jednou týdně praskne. Dnes dokonce praskly i 2 za den. Když jsme začínali tak jsem měli žárovku půl roku. Nevíte prosím někdo proč najednou žárovky praskají? Děkuji za odpověď ::)

Zdravím, taky jsem měl jednu dobu menší problémy s žárovkami. Řešení je možné s tou vlhkostí, ale taky bývá někde přepětí ve vedení a to Vaše chyba není, možná bych i zkontroloval objímku a nebo předřadník nebo do čeho do šroubujete! Hezký den ;-)