Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem duvilax bd 20?

Zdravim potreboval bych poradit, zda muzu pouzit DUVILAX BD 20 na lepeni polysyrenu a na natirani pozadi aby bylo pevne...diky

[mod]Nejsem žádnej extra češtinář, ale tohle bolelo...:) (VH)[/mod]

bd 20 je stavební lepidlo ktere nikdy neztvrdne do tvrda, lepit polystyren stím jde ale na nátěr si myslím je to nevhodné ,použil bych spíše ls 50 ,ten je na dřevo a umí stvrdnout do skla , jinak tyto lepidla na natírání nevím nevím spíše nějaký lak na podobné bázi/ polyvynilacetát/ nebo akryl,akrylát

tedka jsem to psal do jiného tématu/epoxy 1200/mě osobně lepidlo na dlažbu neuspokojilo myslím si že lepší jsou hmoty na lepení polystyrenu nebo lepidlo na ytong to první je -tmelící a lepící hmota-každá společnost ma jiné jmeno ale ve výsledku je to skoro to samé druhá je -tenkovrstvá malta- zatím jsem to neviděl v menším jak 25 kg balíku obojí