Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jaká ještěrka?

Mám dotaz: chtěla bych si pořídit ještěra,ale nevím jakého. Přemýšlela jsem o anolisovi, chamíkovi, nebo i gekončíkovi.Co jsem to tu tak pročítala tak chamík pro začátečníka asi neni nic moc, vzhledem ke spoustě chorob, agamky, které se mi moc líbí se mi už do pokoe nevejdou. Mám k dispozici terárko 60x45x45 (šxhxv)po hadovi a chci aby tam ještěrka měla dost místa i v dospělosti takže něco malinkého. Kdyby to bylo třeba částečně býložravé tak je to plus ale červů a cvrčků se neštítim. Hlavně aby to bylo nenáročný, protože jak řikám jsem začátečník a nechci aby zvířátko kvůli mejm chybám strádalo.

a měl by někdo kontakt na chovatele? se zverimexy nemám dobré zkušenosti a přes internet taky nevim na kono narazím. Jestli máte někoho osvědčeného tak prosím napište. a koli vás např. váš gekončík stál? na internetu sem našla inzerovat mláďata z letošního odchovu i za 2500 ::) je to normální?