Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utoceni cez sklo ...

Chcem sa spytat co to znamena , ked had /velhad kralovsky/ niekedy utoci cez sklo ... stalo sa to dvakrat v priebehu dvoch tyzdnov ... ale vzdy ked mu idem hned potom vlozit ruku do tera , alebo ho vybrat ta ani nesici ani nic , len ide za rukou ale nic nespravi a v pohode ho vyberiem ... Je to normalne spravanie ? myli si moje ruky s holicatom ? Alebo Co to znamena ? Vdaka

Neviem co v tom je , ale jest dostava podla mna dost casto , mozno je taky pazravi... ... ale na ruke je jak keby nevedel co to je agresivita , v pohode si zaspi omotany. Kazdopadne dakujem za reakcie , a prepacte za mozno blby dotaz ale som este malo skuseny a som z toho znepokojeny trosku.