Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodopad

POtrebuju jse zeptat kdo ma v terariu jeden z danych vodopadov?(v odkaze) potrebuju vedet jaka velka je nadrzka ve ktery je voda rozmery samotnych vodopadov vim ale potrebuju vedet kolik cm ma nadrzka kde je voda a nekdo vi prosim napiste diky

Přípravek tam žádný nemám, protože ty přípravky jsou většinou s nějakou chemií a v terárku mám Hroznýšovce duhového, tak aby se mi neotrávil. Ale budu to řešit tak, že než to celé vyndavat kvůli výměně vody, tak to nasáknu nějakou hadičkou do sebe a samospádem to vyteče do hrnku, snad mi rozumíš :-) A pak to jen vytřu papírovou utěrkou. Nebo jestli víš o něčem lepším, sem s tím :-)

Zdar, no snad ani ne,myslím že je to normální zvuk, ale pouštím ho jen na 2x30 min.
Spíš jsem zvědavej, až se do čerpadla dostane nějakej bordel z podestýlky, tak jestli to půjde lehce pod proudem vody propláchnout(pročistit), nevšiml jsem si tam nikde žádného sítka. Hele ty tam máš taky ten mlhovač??? Ten fakt nemá chybu.