Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvýší se provokováním potravou agresivita hada?

když svýho hada při krmení provokuju (tvz. s holátkem uhýbám nebo ho s ním "fackuju"),že se může stát agresivní??? Mám užovku, není vůbec agresivní naopak ještě se nestalo,že by po někom vyjela, ale když jí provokuju s holetem tak začne dělat výpady (to si myslím, že je dobře, protože nikdy nežrala živý hole, tak si ty mrtvý předtím bez zájmu vzala a sežrala, tak sem to trochu oživila)Já si nemyslím, že je ráda,když se sní o holátko tahám,není to pes, ale ted, když jí držím hole, tak automaticky startuje a obtáčí si ho, občas se bojím aby se trefila do holete, když ho držím.No prostě jestli se z toho nemůže stát agresivní a jestli je to tak moc špatně, že jí provokuju.Za chvíli by měla přejít na živý myšky ujž sem tam jednou jí zkusila dát (to sem tu psala o Rudmílkovi:-))Ale spíš se bála.Trochu ho očuchala,udělala esíčko,ale když udělala myš krok blíž, tak se stáhla a už nic nedělala. Hadovi je 7 měsíců a měří cca.45 cm tak sem vybrala tu nejmenší odrostlou myš co měli.:-):-/
Změna předmětu, původně: Myslíte si, že - stupidnější název dotazu tě už nenapadl? (GG)

To nebyl název, ale zvýrazněný začátek věty (to mělo navazovat) Nehledě na to, že sem to schválně dala do pokecu, protože chci vědět co si o tom MYSLÍ...A ted už tam to Myslíte si není...Kdyby to nebylo v pokecu, ale třeba v Začínáme tak ted nadpis bude jinej, ale asi bych to tam nedala, protože každej si o tom MYSLÍ něco jinýho.To neva.....

Ať je to v jakékoli rubrice, název má vypovídat o tom, co ve vlákně najdeme. Že je tady rubrika Pokec, neznamená to, že se z toho stane odpadiště nesmysluplných vláken... Možná, že by někdo měl založit novou rubriku... něco jako právě ten "Odpad", kde by napsal každý, komu se u tázání nechce uvažovat. Nebo by tam administrátoři mohli přemisťovat všechny dotazy tipu "Dotaz" nebo "Pomoc!" XD... Jenže tam by to asi nevypadalo dobře s počtem odpovědí XD