Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem B.C.I.

Všechny vás zdravím.Jsem tady na poradně nováčkem.Plánuji někdy během jara zakoupit B.C.I. Honduras,nebo Costa Rica.Už několik dnů ležím u netu a u knížek a pořád nejsem tak ůplně spokojený.Zajímalo by mě,kdo z vás tyto hadíky chová,tak třeba nějaká fota.jestli někdo plánujete odchov,tak se třeba předem domluvit,případně nějaké odzkoušené kontakty na nějaké chovatele.Když už jsem se rozhodl pro čistou formu,tak bych nerad třeba někomu naleťel.Pokud máte nějaké zajímavosti k chovu,k chování,tak budu vděčný...

Takže s nim máš dobré zkušenosti?Je hodně vodě odolný?Přečetl jsem všechny vlákna s tímto tématem a každý používá něco jiného,až z toho mám fakt zamotanou hlavu...Přemýšlel jsem nad lakem co se používá na bazény,zeď si navzpomenu na název(někdo ho tu doporučoval),nebo balakryl...Ten lak na bazény stojí skoro 1500kč třílitrové balení a když k tomu připočtu lino na dno,tak se mi to zdá docela dost,tak jsem myslel natřít to Balakrylem plus to lino,nebo tím co ty.Ale mám strach aby to mělo nějakou životnost.To bych si radši připlatil než toho pak litovat...Kolik dáváš vrstev náťeru??

Davam 2 vrstvy, na lamino staci. Jedno terarko uz mam nim natrete skoro 2 roky a druhe asi rok - vlhkost 60-70%, rosim aj steny a drzi. Kamarat dava na OSB 3 vrtsvy a tiez drzi. Dolezite je prelakovat az po kraj, aj kusok hrany. Ked potom este spoj poriadne zasilikonujes tak to nepusti. Lino je najlepsie ist hladat do mensich obchodov a pytat sa na zvysky, tie byvaju lacne.