Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium je dost velké?

Zdravím kamarád končí s Úžovkou červenou tak mi jí chce darovat má cca 110cm mám terárium o velikosti 36na50na50(cm)(H,Š,V) chtěl bych se zeptat jestli to není malé pro toho hada nevyznám se s hadama začínám,zatím mám zkušenosti jen z chameleony díky za odpovědi:)

Podle mě je to pro ní malý. Už bych pořídila 80dx45šx50v a nespekulovala jestli je to ještě dobrý nebo už ne. Dospělá guttka potřebuje terárko cca těhle rozměrů, tak jí ho prostě pořiď.

Jinak by mě zajímalo, kde všichni berete ty úžovky? To je nějaký nářečí či co? O hróznýše nebo krájtu nezavadim, ale těch úžovek je nějak moc...