Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Axolotl - pohlaví

poradite mi jak rozpoznat pohlavi u axolotlu? vsude se pise, ze samci maji zdurelou kloaku, ale nevim co si pod tim mam predstavit. (kloaka vim co je) Mam doma 4ks axolotlu a at na ne koukam jak koukam, rozdily nevidim:-) Jeden je mensi, ale zase jeste neni pohlavne dospely. Jestli jsou vsichni stejnyho pohlavi tak mam fakt stesti :-D nemate nekdo foto kde by bylo patrne pohlavi?
diky

loading...

Ahoj já mám jen dva (zatím) a každý je úplně jiný....
Jeden má zduřeninu pod ocáskem - samec. A ta druhá je o trošku větší a taky nenažranější.....
Mrkni na synkovi stránky furiknet.tk a na druhé fotce je to vidět.(na kamení 02.JPG , na kamení 04.JPG)
Ahoj J.

Ahoj, mam dva tvorecky. Podle vsech rad ma byt samicka sirsi, kratsi s malou kloakou a samec naopak, ale co kdyz je jeden albinek tlustej s velkou kloakou a tmavej je hubenour bez viditelne kloaky? Bilej ma 16 cm a je mozne, ze je starsi, tmavej ma 15 cm a je celkove drobnejsi. Prosim poradte podle fotecek. Odhadli byste i vek? Diky