Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zazimování ve vinotéce

Zdravím,
již delší dobu řeším problém kde zimovat hady a ještěry jelikož nemam k dispozici chladný sklep s konstantní teplotou. Na netu jsem narazil na toto:

http://www.gastroart.cz/gastro/chladici-skrine-na- vino/vinoteka-kelon-4d.html

Myslíte, že by to bylo vhodné pro zimování?? Máte s tím někdo zkušenosti???

Předem dík za všechny odpovědi.

P.S. Zimování by probíhalo bez vína:-D(předcházím tak případným OT :puff:)

Mám možnost zimovat v chladné místnosti. Ale pokud bych ji neměla, zimovala bych v inkubátoru Herp Nusery II. Především v něm inkubuji (pokud se mi to tam nevejde, mám ještě inkubátor z mikrovlnky), ale lze v něm i zimovat, protože se dá nastavit i na chlazení a jeho pořizovací cena ja nižší, než vinotéka (do 3 000,-).
V té vinotéce by to myslím taky šlo, jen nevím, jak je tam vyřešeno větrání. Pokud ne, musela by se občas otevřít kvůli výměně vzduchu.;-)