Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skákavky

Mám dotaz - v knihách a na netu se sice píše, že existují skákavky bílé a černé, ale jak se vlastně taková skákavka liší od dospělé myši ? Je to nějaký jiný druh nebo co ?? Díky za rady :-)

Když si jí například přineseš domů v krabičce a budeš jí chtít potom vytáhnout pinzetou za ocas a nechytíš ji dobře, tak vyskočí a vysmekne se ti :-D To použití pinzet mi připomíná, že jsem hrozně rád za to, že používám od začátku pinzetu na myšky, protože mrcha se vždycky ohne, chytně se za ocos a přitáhne se k pinzetě a hrozně do ní kouše - být to prsty, tak by to asi bolelo (na druhou stranu by potom ani slabším povahám nebylo té myšky v terárku líto, kdyz ji budu had lovit :-D )