Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem parosnička madagaskarská-pomooc

moc ráda si tady čtu a tak sem si řikala že si taky nechám jednou poradit:-), mam od včerejška doma parosničku madagaskarskou, takovýho prcka roztomilýho ale moc toho o ní newim,co se týče spíš žrádla a hlavně kde ho teď v neděli ve zveráčích sehnat.....byl by nějakej tip nebo rada nad zlato?předem moc dík;-)

Ahoj, tyhle žáby mají podobnej způsob života jako rohatky...Nepíšeš odkud si, ale v Praze se v neděli dají sehnat cvrčci v Petcentrech a je otevřená akvaristika u metra Ládví, kde mívají holata, ale je lepší tam předem zavolat. Kdyžtak pošli fotky žabky sem: http://tera.poradna.net/q/view/59858-pochlubte-se- zaby-ii
ale jestli ji máš od včera tak si s krmenim hlavu lámat nemusíš..žabka se potřebuje aklimatizovat v novym prostředí..většinou žerou až po pár dnech.

jo, do petcentra asi skočím, taky mě to napadlo.:-) dneska ráno sezobla nějakýho malýho broučka kerýho sem našla ve starym zrní tagže snad až zítra půjdu ze školy, něco jí koupim.nejradši bych octomilky,nevadí když si je objednám na netu?
bohužel fotky nemám, ale je to skutečně hodně malinkatá žabička, takový holátko by spíš zblajzlo jí:-):-p