Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2K na TP

Při letmém pohledu do seznamu registrovaných uživatelů jsem objevil číslo 1999! Ve 23:18 dnešního dne. Kdo bude ten jubilejní dvoutisícátý netuším, ale přeji mu, doufám, že nejen za sebe, hodně štěstí a chovatelských úspěchu.

Jirka

PS: nám všem ostatním samozřejmě taky :puff:

Ikdyž Červeného trpaslíka znám velmi dobře, tak odtamtud to nepochází, Uroboros je symbol nekonečna, většinou ho symbolizuje had nebo drak zakouslý do svého ocasu případně požírající svůj ocas, nejčastěji se s tímto symbolem dá setkat v mytologii dálného východu.