Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zverimexy

Představte si u nás ve zverimexu meli chameleona jamenského v kalém teráriu s ahamou vousatou nechápu pochlubte se s vašimi zverimexi
Změna předmětu, původně: Zverimexi---- i asi jako páni, nebo snad muži? Hrady budou lepší. (halapremek)

Takove vlakno už tu myslim je...
http://tera.poradna.net/q/view/10896-nezodpovedny- zverimex

Ale zrovna se mi to hodi...minuly tyden jsem se šel podivat k nam do zveraku, jestli jim tam někdo naaahodou nepřinesl nějakou hezkou potkani samičku...a ejhle ::) potkanu tam bylo celkem dost, což je u nas docela vzacnost, ALE skoro všichni měli fakt pořadnej svrab! Když jsem se zeptal prodavačky co to maji na ušich (dělal jsem uplně blbyho) tak mi bylo řečeno "oni se občas kousnou, to nic neni". Řekl jsem ji co to je i před ostatnimi zakazniky (pry to da vědět vedoucimu) a šel jsem docela znechuceně pryč :-/

P.S.Přemku, to se ti povedlo ;-) jako spravny učitel :-D