Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ...Pozadí...

Zdravím...Bylo to tu hodněkrát,ale na mou otázku jsem odpověd´ nenašel...Všichni dělají pozadí bud´ z poliše nebo z montážní pěny,ale já jsem chtěl udělat pozadí bud´ ze sádry,betonu nebo podobného materiálu!?Otázka tedy je z čeho se nejčastěji to pozadí dělá?!Mám představu že bych nalil tenkou vrstvu toho betonu či něčeho podobného a do toho bych vsunul bud´ nějaké ty kamínky,břidlici a podobné dekorační věci,ale zajímá mě aby ten beton na tom skle držel a po čase třeba nespadl nebo se nezačal odlupovat atd..?!Předem dík za odpovědi..

Zdravim,mám jedno akvárko/terárko,které má pozadí z betonu.Vrstvu jsem dal radši silnější,protože tam mám z břidlic skalky(aby to uneslo nějakou tu ještěrku).Samozřejmě sem tam dal i nějaký ty kamínky na okrasu.Není to nějaký "ekvipírovaný",ale nevypadá to zas tak špatně.Hlavně je důležitý složení betonu!Opravdu si dej pozor kolik dáváš betonu a písku,ale to je jasný.Pokud se k tomu dostanu tak přidám i nějaký fotky.