Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím pomozte mi! - sháním nutně octomilky na krmení a jsou mrazy

není tu nějakej ochotnej človíček z Prahy(nejlíp 9), kerej by prodal pár octomilek?poštou mi to nechtěj poslat, že jim je v tomhle holomrazu trošku zima ale já je skutečně hooodně nutně potřebuju.prosím prosím pomozte mi, věřim vám;-)(nebo mi ten žabí prcek kejchne a bude po něm....hlady...)
[mod]Změna předmětu, původně: prosím pomozte mi! (VH)[/mod]

V čem jí máš? Možná jí moc stresuješ ..já bych jí zavřel do nějaký malý krabičky (neprůhledný) jen s mokrýma ubrouskama a ty půlky bych jí dával později večer(je to noční živočich) za tmy. Nerušil bych jí a zkontroloval cca po hodině..kdyžby si nevzala tak bych to opakoval zas zítra.

asi se stresujem obě dvě:-) přes noc jsem to zkoušela a zatím nic.asi před deseti minutama sem do ní nacpala pár larviček komárů(rozmraženejch)-nijak zvlášť nadšená z toho nebyla ale alespoň není úplně o hladu.tak sem ráda alespoň za nějakej úspěch.a moc děkuju za zájem;-)