Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá

Dobrý den, potřebovala bych prosím vás poradit. Mám doma asi roční agamu. Dnes ji z ničeho nic zčernala spodní část tlamičky a asi po 5ti hodínách vyzvracela salát. Nevíte čím by to mohlo být? Za rady předem díky

ahoj,potřebuji poradit máme asi půl roku starou agamu vousatou a dnes jsme zjistili že jí na zadní noze zčernal prst dáváme pozor při svlékání kůže aby jí nikde nezůstala ta stará nevíte někdo co by to mohlo být a co máme dělat zatím jsme vyčetli jen to že se prst musí amputovat jinak že dostane zánět děkuji za odpovědi

Ahoj,potřebuji poradit.Máme doma půlroční AGAMU vousatou. Na zadní noze ji zčernal a jokoby se vysušila
asi polovina prstu. Přitom dáváme pozor při svlékání kůže a některá místa musíme vlhčit aby se svlékla.
Poraďte nám prosím co by to mohlo být a co dělat. Děkujiza radu.