Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení Pandinus imperátor

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se může štírům dávat výjmečně jako potrava nějaké drobné doma odchované ptactvo. Nebude jim třeba vadit to peři? A jestli je velké riziko přenosu nějakých parazitů?

Drobné ptactvo je co? Ptačí holátko by jim šlo dát asi bez problémů. Záleží taky na tom kolik máš štírů... Já dávám štírům vše co zbyde. Když mně třeba zdechnou holata hodím jim to. Jednou jsem jim tam hodil i myš a slušne ji zpracovali - kromně toho smradu to byla paráda.