Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva zelenavá

Dobrý den, mám doma samičku želvy zelenavé - Testudo hermanni boetgeri (na obrázku k profilu) a na jaře jsem k ní chtěla sehnat samečka. Je jí asi 5,5 roku a chtěla jsem se pokusit o odchov mláďat. Ptala jsem se u dvou chovatelů, ale jeden mi neodpovídá a druhý má jenom mláďata. Potřebuju jěkého podobně starého samečka. Nevíte někdo o nějakém důvěryhodném chovateli (s Cites), který by měl na prodej mladého dospělého samce?(klidně i mladší, ale ne mládě) Počítám s cenou kolem 3 500 - 4000 Kč,ale zatím se jenom zajímám o možnosti. Nechce se mi ho kupovat jen tak přes internet a raději u chovatele.
Moc děkuju za všechny odpovědi.

Asi by to mělo být v inzerci :?: Nicméně neměl by to být problém koupit přes internet, u dospělého odchovaného zvířete bych se toho až tak nebála. Moc chovatelů se dospělých zvířat nevzdává,tak nevím nevím...
Když už jsme u toho želvička by potřebovala trošku zkrátit "zobáček" ;-)