Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit kudlanky?

Chtěla jsem se zeptat, kde seženu kudlanky Hymenopus coronatus, Pseudocreobotra ocellata nebo Idolomantis diabolica, neznám českého chovatele, který by tyto druhy prodal, nebo vůbec choval. Už nějakou dobu mám Hieroduly a Sphodromantis a chci si trošku rozšířit chov (i obzory:) ). Děkuji za každou radu nebo reakci.

Jinak Hymenopusy bývají v Hammu, mě se nepodařilo samce natolik "uchladit" aby z toho něco bylo:-( Ve chvíli, kdy samice začala lítat, už byl dávno pod drnem...