Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brachypelma albopilosum - chovné podmínky

Dobrý den.Chtěl bych si koupit Brachypelmu albopilosum.Ještě nikdy jsem pavouka nemel a tak schanim nějaké rady k chovu př.jak často a čím krmit nebo jak vybavyt terarium.Budu vděčný za jakou koli radu.Prosím o schovívavost a trpělivost.
Změna předmětu, původně: miki (halapremek)

Zdravím,
B.albopilosum je ideální pro začátečníky.
Chceš mrně,nebo odrostlejší kus?
Krmit sklípkany lze podle chuti,čím víc,tím rychleji porostou,ale nesmí se to přehánět.
Teplota stačí pokojová,terárium co nejjednodušší,úkryt z kůry,podklad-rašelina/lignocel,aspon 3cm,miska s vodou.Pul teraria pravidelne vlhcit.
nejlépe si koupit maleho prcka,je to za pakatel,10-30kc za 1.svl,bude mu stacit do nejmin 4svl filmovka.