Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lampropeltis mexicana

Zdravím, má někdo zkušenosti s chovem téhle korálovky? Prosím o veškeré informace o chovu. Děkuji moc :-) Jinak přeju krásný den :puff:
Změna předmětu, původně: Lampropeltis Mexicana (halapremek)

Moje zkusenost je takova, ze s kanibalismem jako takovym jsem se vylozene setkal snad jen u californacek, ktere jsou timto zname..Ostatni pripady ( campbelli, sinaloe, mexicana) slo vzdy pouze o "nedorozumeni" pri krmeni, kdy dva jedinci byli krmeni kazdy v jine nadobce, ale pri vraceni do spolecneho teraria se jeden zakousl do druheho, zrejme zpusobeno tim, ze napedny jedinec byl naparfemovan koristi..
Imho koralovky chovam tak jako vetsinu svych hadu na raseline ci papirovych rucnikach:-):puff: