Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem akvarko-terarko

ahoj ma akvarko a chci se zeptat jestli by slo nak levne predelat na terarko abych zbytečně nekupoval terarko predem dik

Před týdnem jsem to tu psal, tak ti to sem hodím...

Ja když jsem si předělaval veliky akvarko na terko...nechal jsem si do obou boků akvarka vyvrtat díry (pruměr 3cm) na vrch jsem si nechal uříznout dvě kryci skla (mezi nimi byla bodovka) take s vyvrtanyma dirama (tři na každe straně). A přes díry jsem nalepil síťku proti hmyzu a mrtě spokojenost ;-)