Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hlína-substrát

Zdravím rád bych se zeptal jestli by bylo možno pod ůžovku červenou použít jako substrát přesetou hlínu ze zahrady samozřejmně přepečenou v troubě aby byly zničeny všechny nežádoucí organismy v ní obsažené PS:omlouvám se jestli je tato otázka hloupá je to jen úvaha

Tiez si myslim ze chemicky neosetrena raselina by bola lepsia,no neprepekal by som ju aby sa v nej nejaka ta kultura ostala..otazka nieje hlupa,povedal by som ze hlina zo zahrady je najlacnejsia vilba ale moze sa v nej nachadzat vela parazitov,plesni,a prepecenim sa znehodnoti.Velke balenie raseliny v OBI,Baumaxe nieje drahe a funciu splni takze by som to nehrotil...