Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koralovka sedlata-rozezrani

Dobry den,prosim poradte mi ohledne koralovky,pritelkyne ji pomohla od ,,chovatele,, ,ten se ji bal tak ji drzel 10let v terarku,pouze ji vytahoval trus,takze ten smrad si nedokazete predstavit,hlavni problem je jeji vychrtlost,krmil ji jednou za mesic odstavy mysek,takze ji leze pater.Nemel zadne vytapeni.Poradte,jak ji donutit jist u me nechce?

Ach jo, nechápu jak můžou existovat tak bezohlední lidi:-( určitě bych vyčistila pořádně terárko, dala žárovku, a pak zkoušet dávat i 3 krát týdně potkaní holata..Časem zesílí a postupně pak větší myšky..asi bych to tak řešila...