Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had a želva

Zdravim.Přemýšlel jsem a říkal si(možná je to blbej dotaz)jestli třeba už někdy chytnul had želvu.Vcelku by mě to zajímalo(a ne z toho důvodu že je chci dát dohromady)Předem dik za vaše názory.

taky blbý dotaz - blavor není had? Já je vídala v Černé Hoře, kde nám místní domorodci vysvětlovali, že je do letovisek vysazují záměrně - bojí se jich zmije a tak se drží dál a blavoři neublíží lidem a jsou neagresivní...ale tvářilo se to také jako had.....