Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon Jemensky-"jak dlouho vydrži nežrat"

Dobry den, chtel sem se zeptat jestli muze chameleon dostavat zrat "jen o vykendu" (v zari pujdu na skolu a budu na intru)jestli to vzdy tech 5dni vydrzi (roseni bude kazdy den...)Ma asi kolem 6 mesicu delka je:28,5 i z ocasem, 14,5 v tele....A jeste jeden dotaz jake zive rostliny mu muzu dat do terka???moc diiiky za odpoved

Zdravím. Pět dní hladem by vydržel, ale jen vyjímečně - třeba dovolená. Navrhovala bych nějaký vysoký kelímek, ze kterého cvrčci neutečou. Než odjedeš na intr, tak tam hodit pár cvrčků - tak na dva, tři dny a k nim trošku krmení, aby se vzájemně nežrali. No a z intru se jezdí v pátek domů, takže večer už by mohl zase dostat žrát.