Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paraziti u hroznýše královského

Dobrý den , potřeboval bych poradit . Zkoušel jsem i vyhledávač je tam toho fakt hodně , ale není tam podobný dotaz jako mám já . Přejdeme k věci . Mám hroznýše královského samce . Je starý rok , měří něco okolo 1 metru . Vyskytl se problém , dostal parazity už se s nima perem 5 den a pořád nic. Mám pocit že místo aby chcípali tak se spíše množej . Mám ho v karanténě na novinách a má tam jenom misku s vodou . Noviny a vodu měním každý den . Stříkali jsme ho frontlinem , ale jak na to koukám frontline vůbec nezabírá . Mám strach jestli v tom není náký větší problém . Mám vyhledat veterinu , nebo mi tu nekdo poradí . Díky za postřehy a rady . Kuba
Tady jsou fotky : [img0022qq0.jpg]

[img0021qx1.jpg]

[img0020rc2.jpg]
Změna předmětu, původně: Paraziti u Hroznýše královského (halapremek)

Dík za radu takto jsme to taky aplikovali ale nic . Včera jsem tozkoušel jak se to dělá na psi . V terárku jsem přiložil koenc rozprašovače na hada a aplikoval asi na 5 místech . jak jsem fotil ty fotky tak od té doby jich tam je zase mračna . Hrozna byl včera uplne černej od tech hajzliku . Uvidíme doufam ze uz to konecne zabere

Já u hadů Frontline nastříkal vždy do dlaně a přejel jsem hada po celé délce.Po 14 dnech znova.Měl jsem však problém u terárií,vždy se mi po nějaké době objevili znova i po desinfekci.Mělo by se totiž pořádně vyčistit i okolí terária atd a to byl u mě problém.Jeden čas jsem si připadal,že se ty parchanti mrňavý přiživovali i na mě,protože mám postel hned vedle terárií.Proto,když už jsem byl v koncích,tak jsem si dojel koupit Delu pásky(blattanex) a po parazitech po pár dnech nebylo ani památky.Nechal jsem ho tam měsíc a musím zaklepat,že od té doby mám svatý klid.:-)

Zober nejaku cistu krabicu dost velkych rozmerov a po nastriekani tam hroznysa prehod na 1-2 dni. Zatial riadne vycisti to terarko, ek dtam nebude hrozna mozes ho ocistit "drastickejsie". Ja som mal nedavno parazity na salvadoroch (imperator) a pomohol mi Neostomosan. Je pravda ze ich bolo len malo, ale videl som ze hned ako som s nim prisli do kontaktu zacali kapat, doslova mi ostavali be zpohybu na rukach.

Dobrý den , dnes jsem prohlížel Vencu (můj hroznýš) a má na sobě pořád víc a víc parazitů . Píšete zde že mám zkusit ten blattanex , jenže nevím kde se dá koupit atd . Dnes na nej koukám a venca se zakalil , takze prijde brzo svlek . Vůbec nevíc co s tím už mě to vážn přestává bavit . Je mi ho líto . Díky za postřehy . Kuba