Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blaptica dubia-Šváb argentinský

Ahoj mám pár dotazů ohledně chovu těchto švábů.Je nutné mít u švábů nějaký substrát případně jaký je nejvhodnější,musí bít proložky od vajec na stojato?a proč ?a ještě kolik proložek dáváte pro kolonií pořídila jsem si pro založení kolonie 300 subadultu už jsem spozorovala že jse jich pár svlíklo do adultu samci dají jse poznat adultní samičky?za jak dlouho přibližně budu mít přírustky teplotu mám u nich 23-24.Jsou tito šváby vhodní jako jediné krmivo pro gekko gecco a dají jse s nima krmit i štíři Pandinus imperator?
Změna předmětu, původně: Blaptica dubia-Šváb argentýnský (MadMike)

tak celej obsah je asi zbytečnej. Stačí jen tolik, kolik bude potřeba prcků. A nemusí se to dělat 1x týdně, ale přesejt si větší množství a dát je někam bokem. Zase tak rychle nerostou. Je to akce na 5 minut, takže stres nebude větší ve srovnání s tím, když se hodinu přehrabuješ v boxu pinzetou...