Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Útok na guttku

Mám dotaz, v noxi mi uteklo mládě užovky červené (délka 60cm), v domě máme ještě psa (kříženec ridgebacka a jezevčíka). Bojím se, aby užovku nenapadl nebo přinejhorším nesežral. Žere všechno a rád. Nevím, jestli by byl schopný sežrat i hada, stalo se vám někdy, že váš pes na hada zaútočil ?? Díky

Ked nam doma usla koralovka nasiel nam ju prave pes. Maltezak (stena) zuzle vsetko co mu dojde pod cumak a tak nam skoro rozzuzlal aj koralovku. Dalsia vec, na zemi mame jedno terarko s liasis mackloti, je to utocna samicka a radi sa s maltezakom "hadaju". Pes steka na terarko a liasis mackloti robi vypady do skla na psa :puff: