Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vitamíny

Můj had se nechtěl jak dlouho svlékat a ted vypadá že by už konečně se mu chtělo ale vypadá to jako by se chtěl svlékat po šupinkách a to ještě jen na spodní části těla a oči se mu vůbec nekalí.Nemůžou mu chybět třeba nějaký vytamíny nebo něco takového?

Souhlasím s tebou - určitě bych hadici vzal k vetovi, kterej jí píchne AD3 na vyvolání dalšího svleku. Jakmile se had zakalí, tak je potřeba ho hodně máčet - já jsem pouzžil klasickou fintu kýbl/voda - po odkalení jsem hada denně koupal asi 7 hodin v kýblu s teplou vodou (kýbl jsem měl u topení nebo na teráriu se zaplnou žárovkou uvnitř. Samozřejmě netvrdím, že to bude 100% probíhat takhle, ale řekl bych žejo. Pokud nemá had např. svléklé oči tak už to z něj teď nedostaneš, teda já tenkrát zkoušel kdeco a nešlo to. Dobrý doktor poradí.