Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podmínky chovu Gabunské zmije

Snažil jsem se hledat, ale o těchto nádherných hadech toho na netu moc není. Tak vás prosím o nějaké info (vel. terária (hlavně výška), teplota ...... prostě klasika chovu), nějaký zkušenosti, popř. nějakej odkaz na web o chovu. Ale českej. Taky budu vděčný za fotky vašich zmijáků ... děkuji

mates-Sice gabunky nemam, ale 1xtydne krmit takhle velky kusy je blbost. Staci bohate tak 2x do mesice, aby netloustly. Asi by zraly i casteji, ale neni to moc zdravy. (uvidis jeste jak napise bandor). Agresivni vetsinou nebyvaj. gabunky byvaj dost klidny pokud se k nim nepriblizis az moc, to pak vystreli uzasnou rychlosti. jinak se nezimuji.

Jak píše GG, mít je ještě, hodně budu přemýšlet nad tím, jestli je připustit. To že ti tady v diskuzi dva chlapíci nezávazně řeknou, že by měli zájem neznamená vůbec nic. Moje prvnička měla 33 mladejch, co budeš dělat s tím zbytkem? Je fakt, že pár jsem jich rozdal kamarádům, zbylo jich tenkrát ale tuším 27, a byla to hoňka je udat. Nakonec je dokázali udat naši "chalani" až kdesi v nýdrlandii kde je vzal překupník snad do USA, ale to je jen odhad. Samozřejmě že za cenu hodně jinou než jakou jsem si bláhově představoval.
To samozřejmě na atraktivitě těmto haďourům neubírá, ale lidí co si je pořídí už asi moc nebude. Ti co po nich prahli je dávno mají....