Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samotná bodlinatka

Dobrý den, umřel mi sameček bodlinatky a samička zůstala sama. Píšou že je to velmi společenský druh a že kdyš zůstane jen jedna má se skusit seznámit s normální myší, tak jsem to udělal a bodlinatka ji málem zabila. Nevíte o někom kdo je chová. Nebo kdo by jí chtěl?:-|

ahoj vím že píšu pozdě ale já chovám bodlinatky ale mám jen 1 pár měla jsem 1 mladý poprvý ale umřelo teď jsem měla 3 a jedno umřelo a dvě mám už skoro 2 týdení a já si myslím že bys jí mohl dát dalšího samce nebo jestly ještě žije tak bych si jí vzala tada jestly bydlíš okolo děčína nebo nejdál v praze