Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Phelsuma madagascariensis

Zdravím.Chystám se začít s chovem Phelsum madagascariensis grandis a pomalinku polehoučku sháním všechny potřebné věci.Ze všeho nejdřív si chci zajistit krmení.Jelikož ve zverimexu, který máme u nás ve městě není spolehlivý dovoz cvrčků, rozhodl jsem se, že budu cvrčky objednávat přes www.acheta.cz
Takže mám pár dotazů ohledně chovu cvrčků.
1)
Kolik jedinců by mohlo být v teráriu o rozměrech 36x26x30cm,délka x šířka x výška) za předpokladu, že bych jim tam dal hodně plat od vajec?
2)
Jakou potřebují v terárku teplotu?
3)Slyšel jsem něco o tom, že se prodává krmení pro cvrčky, ve kterém jsou obsažené vitaminy do kterých se jinak cvrčci obalují, takže se může krmit bez obalování.Jaký na to máte názor?
4)
Jak dlouho cvrčci žijí?
5)
Děkuji!:-)

No ja si založila take svůj chov cvrcku.plno veci,co se chovu cvrcku tyce,tak Najdes pomoci vyhledavani vpravo nahore.ale každopadne doporučuji zakrýt akvarium.ale pozor,alespoň 2/3 plochy ve viku aby větralo.ja mam muši plastovou sitku a zatim mi To neprokousali.take maji denne co jist a pít,tak nechtějí utikat.a do toho akvária bych dala klidne pul litru dospělých.kdyz budou mit dost prolozek,maji tim pádem vetsi prostor pro pohyb.