Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrobion ?

Zdravím vás.
Máte nějaké zkušenosti s tímto přípravkem?
A jak se používá?A kde jej seženu?
Nelze ho např. v nějakém přiměřeném množství nahradit klasickým černým uhlím?
Jde mi o úpravu střevní mikroflory u boa.
Jarouš.

zdar, letité zkušenosti,zvláště po léčbe "protibreberkářských"léků.Používá se posypáním krmného hmyzu,a tablety na férovku do tlamy nebo do myšáka.
Sehnat se dá u každého veta a v lékárně.Tablety jsou tuším od 20ks do 200ks v jednom balení a do nedávna se dělal i sypký. Pošuk