Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potos neon

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda náhodou nevíte, zda potos neon (tak se tomu údajně říká) není náhodou jedovatý. Chci ho dát k pralesničkám do terária, tak aby se jim nic nestalo. Na netu jsem o něm nic nenašla. Na rozdíl od klasického potosu je tento krásně světle zelený

potosy,drobnejšie druhy philodenronov,anthuria sú toxicky bezvýznamné,potencionálne nebezpečné by za určitých okolností mohli byť dieffenbachie,arony-jedovaté výlučky na kvetoch rozkvitnutých rastlín,nephentes-v lapacích "nádržkách" sa tvoria tráviace enzýmy,menej zdatné žabky môžu utrpieť poleptania povrchu kože