Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí chov motýlů?

Zdravím, chtěl jsem si doma oživit pokoj a chovat nějaké motýli. Nejvíce mě nadchli různé druhy martináče. Chováte je někdo? Jak dlouho po vykuklení žijí a živí se něčím? Je i nějaká naděje na rozmnožení v domácích podmínkách? Máte zkušenosti a nějaké názory, podělíte se prosím....? Máte i nějaké nabídky? Díky moc a všem hezký víkend!

loading...

Někde tu je celé vlákno, Martináči se po metamorfoze už ničim nekrmí,nepřijímají ani vodu, vydrží podle podmínek pár dní až 3týdny. Když se ti podaří synchronizovat vylíhnutí obou pohlaví, stačí jen nechat vylíhnout vajička a krmit a krmit :D Co se týče nabídek, tak ifauna to jistí :) Na každý burze mívají Habalovci několik druhů.