Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Efektivní cvrčkochov

Zdravím, slyšel jsem, že cvrček krátkořídlý je imunní vůči moru, je to možné? Prý je stejně produktivní jak chov A. domestica. Také jsem někde něco zaslechl o cvrčku lesním, na léto dobrá alternativa. Má někdo zkušenosti s těmito druhy a s jejich úspěšným chovem? Předem mockrát děkuji za všechno rady.

Co mám zkušenosti tak se jednotlivé druhy cvrčků nijak výrazně v produktivitě neliší, ale třeba cvrček "krátkokřídlý"(Gryllodes sigillatus)je oproti achetám trochu pozadu a řve. O cvrččím moru sem ještě neslyšel ::)? Cvrček lesní je dobré krmivo, ale u nás není všude a tak je lepší si v létě raději nasmíkat hmyz na louce.;-)