Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veterinar nebo chovatel Boa. V Libereckem kraji ??

Zdravim Vas.

Chtel jsem zeptat, jestli je nejaky hadovy veterinar nebo dobry chovatel Boa. V Libereckem kraji?Porad se pripravuji na koupi Boa. A tudis nechci nic zanedbat.A kdybych bral treba import, tak abych ho mohl popripade dat hada pak nekomu vysetrit, jestli je v poradku a tak.A kdybych se nahodou neco stalo, tak abych nejezdil buch vi jak daleko k vetovy.Dekuji za kazde INFO budu rad.

S pozdravem Hovňous

O to tady prece nejde.... Proc se toho zase musi kazdej chytat.Tady jde o to, ze se chci zeptat, jestli neni nejak v Lbc.Samozrejme, kdyby se neco delo, tak bych do Mlade Boleslavy jel.Ale chci sehnat nejakeho blize ke me.O to tu jde.A nechci slyset neco, ze bych mel sveho hada nechat umrit kvuli 50Km.Nic takoveho jsem nerekl.

takze pan z bolestavi je vybornej...mam od nej mesicni mlade, se vsim poradil, kdyz neco potrebujes a zavolas rad poradi nebo posle cislo na nekoho kdo pomuze (mysi, topny kamen)...jednani bylo vice nez solidni a had je nadhernej po 2 dnech doma se sam nazral v terarku, zatim nekouse a je nadherne zbarvena...jel sem pro nej 70 km protoze jsem dostal vyborne doporuceni...Pana Karablese vrele doporucuji a pokud by jsi mel zajem dam ti na nej cislo...Ahoj hoj

No, tak nevim, jestli je to přímo ,,hadovej veterinář" jak říkáš, ale podle mě se i v hadech vyzná-my tam teda jezdíme s užovkou i chameleonama. Je to pan Čeněk Červený, ordinaci má v Kateřinkách v Liberci. Kdybyste měl zájem, napište mi na e-mail, já vám pošlu číslo na jeho mobil.