Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytápění

Budu zařizovat terárko 100x50x70 pro obsoletu.

Čím ho vytápět? Používáte i něco vyloženě na topení, nebo topíte "odpadním" teplem klasických žárovek? A jaké žárovky/osvětlení by se v tom terárku mělo objevit?

Díky

užovka nepotřebuje nic speciálního a ani nijak zvlášť velké osvětlení, takže postačí ta žárovka v květináči. jinak existují topné kabely i topné kameny, jejichž kombinacemi můžete docílit požadovaných podmínek... Já osvětluji terárko 80x40x50 zářivkou 15w a topím žárovkou v květináči 25w ... Musí se jen dodržet pravidlo, že v teráriu musí být jedná část "teplá" a druhá "studená". Ale to předpokládám víte.