Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krásná nenáročná pralesnička pro začátečníka- chov

Zdravím všechny teraristy již delší dobu uvažuji o přízení nějakého krásného a nenáročného druhu pralesničky,ale na internetu jsem nesehnal potřebné informace které by mně zajimaly tak bych se rád zeptal....

1.jaký druh žáby je krásný nenáročký na prostor ani na chov -mám k dispozici prostor zhruba o rozměrech 80x40x50 cm
2.Potrava a vše kolem ní
3. všeobecné informace o tom či onom druhu žabky
4.Info o CITESU

Děkuji moc... vím že pořád přesedlávám jednou se ptám na guttku jednou na gekončíka ..ona je skutečnost taková že si mohu pořídit jen jedno zvíře a ještě není pozdě si vybrat.. chci si vybrat to pravé ořechové tak sháním a sháním info...tak mně prosím pochopte.
Děkuji všem za odpovědi

Moc dík za foto..Jinak koukám že světlo máš volně položeno na skle,četl jsem že přes sklo špatně procházi UV spektra,jakou používáš zářivku,nějakou spec. ?!JInak vytápjení máš jak uděláno?Topnou deskou?Máš to na vel. tera velmi pěkně udělané ...Možná se pustím do něčeho podobného mám tera stejných rozměrů jak ty ...Co se týká rostlin tak jak ti prosperují,hnojíš je nějak nebo jen zaléváš?Předem dík

Zarivka je obycejna kuchynska podlinka, nehrozi ze by mela UV, takze neresim, ze je polozena na skle...Vytapeni je provadeno topnou folii za terarkem, rostliny pomerne prosperuji, nejvice ten brectan, ci co to je, bromelky pomalu ale jiste odchazeji, nevim....Kazdopadne uz tam jsou rok a dekorativne vypadaji, takze ve stavu, kdy drzi....na kytky prdim jak se da, nezalevam, nehnojim.)