Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chamik jemensky - průjem

Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s prujmem u chameleona? Vylucuje normalni stolici+moc+jeste hlenovitou bilou az nazloutlou tekutinu. Zere normalne, momentalne hlavne cvrky (vit 3x tydne + vapnik 5x), pije normalne (ze strikacky), brisko vypada nenafoukle, jsou mu 4 mesice,ma velke terarko s zivymi rostlinami (ibisek, ficus, predni stena sklo, zadni z kaminku vymodelovana,spodek pisek), UVAB, zarovka - teplotni gradient i vlhkost monitorovana, roseni 1x denne...

no, to opravdu neni, protoze normalne ma jen moc + "hovinko" :-) ale ted je tam dost te tekutiny navic, no, ted jsem se konecne docetla, ze by to mohlo byt vyssim prisunem vapniku, ktery vede k zacpe a zvysenemu moceni...to by odpovidalo, chamik ted "tlaci" usilovneji nez obvykle a trva to dyl, nez to z nej vyleze + ta tekutina...no uvidime

ahoj, no ja vim, jak ma vypadat normalni moc u chamika - vacek bile barvy, zkousela jsem teda "vyguglit" naky obrazky pro plazy, ale nic moc sem nenasla, kdyz nam "vapnikova terapie" nezabere, tak vyfotim, urazet se nepotrebuju, potrebuju rady :-)))