Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povlak na oku gekončíka nočního

Ahoj mam asi 0,5 rocnou gekoncici,mám takový malý problém ještě včera 9.2 měla očíčko vpořádku,
ale dnes 10.2 jsme se dozvedeli ze má na očíčku blanku očíčko otevírala ale měla naněm takový povlak nemůže mi prosím někdo poradit ??
DEKUJI ZA KAZDOU ODPOVĚD

Děkuji, pokud se to do zitrka nezlepsi,udělám určitě foto.Druhé očko má úplně v pořádku, žere, loví,je normálně aktivní, a tohle nikdy ještě před svlekem neměl, žije sám, takže ani žádná nákaza od nového gekončíka nebyla
možná. No uvidíme, snad to není vážná nemoc. Hledali jsme nějaké druhy očních nemocí gekončíků a nikde nic není....