Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekko gecko

Před nedávnem sem si pořídila dospělý pár Gekko gecco mám je v terárku 45x45x60 světlo mají bodovou žárovku 25w jako podklad lignocel a krmím šváby B.dubia.Rosím jim 1x denně.Asi po měsíci co je mám v terku strašně smrdí a nevím jestly to není tím lignocelem který je v podstatě trvale vlhký a na něj hřeje ta bodovka nebo zda je to Gekko gecco normální zápach mám vedle v terku P.m.grandis a u nich je vše ok ale zase tam nemají tu bodovku ale uv žárovku která tolik nehřeje.Mám změnit bodovku opravdu potřebuje Gekko gecco vysoké teploty a vysokou vlhkost ?
Změna předmětu, původně: Gekko gecco (krokodýl)

Dneska sem si všimla že mi gekko nemůžou lozit po skle klouže jim to samec je týden po svleku a do dneška bylo vše ok lozil po skle normálně a samice tam předpokládám že se bude svlékat prostě ani jeden z nich není schopen lézt po skle sklouzly dolů a leží oba na boku na lignocelu jaká může bít ještě příčina? Krmím šváby obalenýma ve vitamínech denně rosím světlo mají bodovku 25w

samec je týden po svleku a do dneška bylo vše ok lozil po skle normálně

Kdyby byl špatně svlečen tak mu to klouže hned ne? a co samice te to klouže taky ze dne na den včera vše ok a dneska oba nemůžou chodit po skle.Vitamíny dostávám od známeho chová ještěry a různé gekony směs vitamínu si míchá sám takže v tom mají vše potřebné,stres nemají mit z čeho nic se u nich nezměnilo a jako ukrit mají obrovskou kytku se širokýma listama samice taky využívá květináč.