Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legouš furt spinká

Ahojky existuje u legoušů prosím Vás něco jako zimní období, kdy velmi často spí?ten můj poslední týden furt leží na stejným místě a spinká..a nežere, přitom mu dávám několikrát děně čersvou stravu. Taky než začal takhle spát kdykoli se třeba někdo přiblížil k terárku začal třebat hlavou jak kdyby měl Parkinsona. Není nějak nemocnej? je starej asi půl roku a moc hodnej. Pomozte díky

deformace tlamky je docela dost velka...a celkove lego vypada slabe...doporucuji vysetrit trus, a ma taky distroficke nozicky zadni..a jeste bych zkontroloval tlamu jestli v ni nema male kousicky jakoby masa bileho..:(...vsechno tohle jsou dusledky nedostatku vitaminu, z nich nektere se daji dohnat prave tim UV svetlem :( nastudovat vse co se da nez si neco poridim, predejdu tim ze budu neco trapit...tak a ted hlavu vzhuru, koupit aspon roboran H pro exoticke zvirata do zacatku, a pak Combinal A, Combinal D3, UV lampu aspo 8.0 nejlepe 10.0...rozpustit 250mg vitaminu C normalne toho sumieho pro lidi...v malinkem mnozstvi vody a injekcni strikackou BEZ JEHLY kapat na cumacek bude mu to chutnat takze to v klidu vypije...aspon to jsou me zkusenosti...drzim palce...

PS co se zradla tyce...tak billa nebo albert maji baleny Polnicek, Rukolu...to jsou veci ktere by meli tvorit jednu z hlavnich slozek potravy v zimnich mesicich diky sve vyzivnost a pomeru mineralu...pres leto je to jasna zahradka kterou bude mit bez tak nejradsi :)