Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno je to normalní???

čau koupil jsem si užovku červenoů mam ji 2 dny měl jsem ji teď asi tak pul hoďky na ruce je už celkem zvikla psal chovatel dal jsem ji do teraria a zhasnul jsem přišel a užovka seděla v koutě barvy jako nové už byla trochu zašedlá a kůže vedle ní neužkodí ji to nějak nesvlíka se déle??? dik

Buď rád, že se svlékla rychle - horší je opačný případ. Zrovna minule jsme musel jednoho svéha hada dosvlíkávat a když to člověk podstupuje poprvé, tak to není zrovna příjemné. A to jsem musel svlíknout i oči a toho jsme se bál.

Davide, ten had nebyl šedý, protože nejdříve zešedne, pak odšedne a pak se svlékne. Takže pokud máš hada 2 dny, tak byl šedý dřív, než jsi ho koupil... Neboj, vše je v pořádku ;-) A užovky se umějí svlékat velmi rychle... Dá se říci, že je vzácnost to vidět na vlastní oči ... ;-)